Авторське право

 

Автори підтверджують, що всі матеріали, представлені в публікації, будуть поширюватися у вільному доступі і можуть бути використані іншими дослідниками  на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License з обов'язковим зазначенням авторства. Creative Commons License

Допоміжні дані (набори даних, програмні додатки, фото-, аудіо-, відеоматеріали), які висвітлюють і доповнюють зміст дослідження, можуть бути додатково розміщені в інституційних репозиторіях або на інших Інтернет-ресурсах, на що потрібно дати посилання в статті. Якщо автор не має можливості скористатися таким ресурсом, матеріали можуть бути завантажені в журналі як «Допоміжні файли» при подачі статті.

Якщо в статті описано нове програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, автори повинні розмістити його на відповідному ресурсі і надати вичерпний опис використовуваних алгоритмів.

Якщо виникає сумнів в достовірності даних, наведених в опублікованій статті, а доступ до них закритий, що унеможливлює їх перевірку, читачі можуть зв'язатися з редакцією, щоб в подальшому зв'язатися з автором, перевірити і внести корективи.

На вимогу редакції автори повинні надати відкритий доступ до всіх даних і матеріалів, представлених в статті, якщо це не порушує правила конфіденційності, пов'язані з анонімним опитуванням людей під час дослідження.

Редакція реагує на сигнали, пов'язані з питаннями інтелектуальної власності, і працює над попередженням потенційних порушень чинного законодавства України про інтелектуальну власність і авторського права.