Image

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖУРНАЛ

Рік заснування: 2018

 

 

Періодичність виходу : чотири номери на рік

Галузь знань, яка відображена в самій назві журналу «Вісник сучасних інформаційних технологій» є невід’ємною та визначальною частиною сучасного життя, яка постійно вдосконалюється. Це сприяє розвитку наукового журналу «Вісник сучасних інформаційних технологій», основною концепцією якого є оприлюнення теоретичних досліджень та практичних досягнень в галузі інформаційних технологій та забезпечення тісного зв'язку між теорією та практикою. Неухильне дотримання високих вимог до якості рукописів забезпечує журналу «Вісник сучасних інформаційних технологій» гідне місце серед наукових видань.

 

 

 

Спеціалізація:
Технічні науки

 

Засновник:
Національний університет «Одеська політехніка»

ISSN 2663-0176 (Print)
ISSN 2663-7731 (Online)
DOI: https://doi.org/10.15276/hait

УДК 004.9 

 

 

 

Журнал «Вісник сучасних інформаційних технологій» включено до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «Б») з технічних наук. Затверджено наказом  Міністерства освіти і науки України №1301 від 15.10.2019,  в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (доктора філософії) з технічних спеціальностей  (Детальніше список спеціальностей...)

 

Ідентифікатор медіа № R30-01945 (Рішення від 04.12.2023 №1575)  (Детальніше...)

 

Номери статей з 2018 р. мають DOI від CrossRef

Періодичність: 4 випуска на рік

Мова публікацій: англійська

Видавництво: «Наука і техніка»

 

Електронну версію журналу включено до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ), Реєстру наукових фахових видань України, загальнодержавної реферативної бази даних «Україніка наукова» та до відповідних тематичних серій українського реферативного журналу «Джерело». (Детальніше...)

 

Журнал зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних:  Research Bible; Academia.edu; Directory of Open Access scholarly Resources (ROAD); Index Copernicus Journals Master List; Google Scholar;  (Детальніше...)

 

Архів номерів з 2018 р. можна переглянути ТУТ  або ТУТ

Архіви матеріалів статей зберігаються в бібліотеці і репозитарії eONPUIR та Google Scholar.

 

Журнал «Вісник сучасних інформаційних технологій» практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями заради загального суспільного прогресу

 

Creative Commons License

Матеріали статей дозволяється використовувати згідно з Creative Commons Attribution 4.0 International License з обов'язковим зазначенням авторства.

 

На сьогоднішній день редакція журналу не припиняє роботу над розвитком і поліпшенням журналу